ENERGIASPEKTER

Head päevad ja halvad päevad tulenevad meie otsustest. Vastutage. Elu käib tõusude ja mõõnadega. Te loote oma elu kvaliteedi oma valikutega ja teie vägi tuleneb sellest, et õpite neis tõusudes ja mõõnades navigeerima - mitte raskeid aegu kõrvale lükates, eirates või neist jõuga läbi murdes.

Neli madala energia valikut (mugavustsoonid, mõtte eksirännakud, suletud ring ja magnetid) viivad meid hirmutsooni ja musta augu poole.

Negatiivse liikumise peatamiseks minge neutraalasendisse ja langetage enda jaoks kõrge energiaga otsuseid.

Viis kõrge energiaga valikut (kritiseerimise lõpetamine, asjade kergelt võtmine, häälestumine, tõe kasutamine ja uskumine) viivad meid väetsooni ja läbimurde poole.

Tutvuge energiaspektriga. Neutraalsest asendist ühele või teisele poole liikudes annate kiirenduse laskumaks kas hirmu ja jõu ning musta augu poole või tõusmaks vapruse, väe ja läbimurde poole.

Ärge laske end kolmikohul tagasi hoida. Olge valvsad piiratud uskumustega, et: Teie käes on kontroll; Teie ei saa olla teie ise; Teie tulete viimases järjekorras.

Iga kõrge energiaga otsusega muudate aja jooksul oma elu, nii et see avardub astmeliselt. Energiateravusest saab teie võidunipp. See protsess on kuhjuv ja mida rohkem selliseid valikuid langetate, seda võimsamalt ja kiiremini suudate luua üha võimsamaid tulemusi ja läbimurret.

Lisa kommentaar

Email again: