Tiibeti  Hormonaalne Võimlemine

Sellel postitusel on 2 vastust

Tutvustan Teile hämmastavat Tiibeti Hormonaalset Võimlemist (THV). Seda praktiseerisid mungad ühes Tiibeti kloostris. Sellele kulub 7 minutit päevas. THV toetab sisesekretsiooni näärmete tööd mis toodavad hormoone nagu noores eas umbes 25-30 a. Praktiseerijad tunnevad end virgena , energilisena saades positiivse laengu.

 Legendi kohaselt THV tuli meile 30 a. tagasi.   Nõukogude ajal ehitati Tiibeti mägedes elektrijaama. Elektriliine vedades nägid energeetikud mägedes väikest kloostrit. Neil hakkas munkadest kahju, kes elasid ilma elektrita ja nad vedasid ka neile ühe liini. Kui mungad nägid milline ime nendeni jõudis siis ütlesid nad .“ Meil ei ole raha. Aga me kingime teile pika ea. Me kingime teile selle mille väärtust oskate hinnata alles 20. a. pärast.“ Ja nad näitasid THV harjutusi . Aja möödudes rääkisid elektrikud harjutustest ajalehes „Komsomolskaja Pravda“. Nad olid siis juba 80. a.-sed ja nägid suurepärased välja.

Need harjutused on kerged sooritada. Alustatakse harjutusi voodis lamades ärgates . Soovitavalt kell kuus hommikul. 

1.     Käte aktiveerimine.

Voodis lamades hõõruge peopesi vastamisi mõnede sekundite jooksul seni kuni need muutuvad kuumaks. Ühtlasi diagnoosige oma biovälja antud hetkel. Kui peopesad on kuivad ja kuumad siis on teie organismis kõik hästi. Kui peopesad on soojad siis on peoväli vähenenud. Kui peopesad ei soojene ja nad on niisked siis räägib see tõsistest nihetest organismis. Igal juhul tuleb teha neid harjutusi sest see võimaldab teil vabaneda riketest ja põletikest. 

2.       Palming.

Asetage kuumad peopesad silmadele. Alustage kergelt surudes silmadele järgmises tempos: üks sekund –üks liigutus. Sellisel moel teeme 30 “pumpamist“ 30-ne sek. jooksul. Jätke peopesad silmadele ja hoidke veel 30 sek, kui teil on halvenenud nägemine siis hoidke 2 minutit. Sellel ajal toidate silmi energiaga ja kõiki retseptoreid ümberringi. Mõne aja möödudes nägemine paraneb. Taastub ka juuste loomulik värv. 

3.     Kõrvade „pumpamine“.

Suruge kätega kõrvadele, sõrmed on kuklal . Sellisel moel „pumpame“30 korda 30s jooksul. Mõne aja möödudes võivad ilmneda põletikulised nähud eriti kui need on seotud kõrvadega. Ärge loobuge harjutustest vaid jätkake surudes kõrvadele nõrgemalt. Mõne aja pärast möödub krooniline põletik kõrvades. Paraneb kuulmine. Praktiliselt kuue kuu jooksul mööduvad kõik kroonilised põletikud. Tõsisemate krooniliste haiguste möödumiseks kulub aasta või kaks . 

4.       Otsmiku massaaž.

Asetame parema peopesa laubale ja vasaku peopesa parema peale ja alustame lauba hõõrumist küljelt küljele. Võib mitte puudutatda laupa, hoides käsi mõne cm laubast eemal. Kui tahate kortsudest laubal vabaneda, siis tuleb hõõruda peopesi otse laubal. Teeme 30 liigutust 30sek jooksul, edasi-tagasi on üks hõõrumine. See harjutus tervendab nina piirkonna ja aktiviseerib hüpofüüsi töö. 

5.     Näo“ venitamine „

Aseta pöial kõrva taha ja sõrmed kõverda rusikasse ja alusta hõõrumisliigutustega näo venitust lõuast kõrvadeni tugevamalt ja tagasi pisut kergemalt 30 korda. Peale seda harjutust võite tunda vere juurdevoolu ja kuumust ja isegi pisut higistamist. Trimmitakse näo ovaali ja paraneb lümfi vool. 

6.   Pea massaaž.

See harjutus mõjutab pea piirkonda. Me justkui „lendame“ kätega pea kohal. Toetage kaela padjaga ja peopesad asetage teineteisele, parem alla ja vasak peale. Liikuge peopesadega laubast kuklani mõni cm pealaest eemal ja nii 30 x. Seejärel muutke liigutuste trajektoori küljelt küljele, st. kõrvast kõrvani 30x üle pealae. See harjutus on väga hea neile, kellel on kõrge või madal vererõhk. Vererõhk tasakaalustub. Seejuures paraneb õlapiirkonna ja käte liikuvus. 

6.     Kilpnäärme massaaž.

Asetage parem peopesa kilpnäärmele ja vasak selle peale. Vasak käsi liigub kaelalt kõhuni otse alla mõni cm kehas eemal 30x. Seejärel asetame vasaku peopesa parema peale ja hoiame mõned sekundid kilpnäärmel. 

7.     Kõhu massaaž.

Nüüd viige aeglaselt käed, endiselt üks käsi teise peal, mööda keha kõhule. Tee kõhul aeglased suured ringid kellaosuti liikumise suunas, 30 ringi. Aja jooksul mööduvad krooniline kõhukinnisus ja paraneb soolestiku tegevus. 

8.     Randmete ja hüppeliigeste ringid ja raputamine.

Seda harjutust on parem teha põrandal kui teil on liigpehme voodi. Selili lamades tõsta sirgelt käed ja jalad. Tee randmetega ja hüppeliigestega ringid ühes ja teises suunas ja painuta neid ette ja taha, seejärel raputa neid nagu pritsiksid vett kätelt ja jalgadelt. Selle harjutusega paraneb käte ja jalgade vereringe ka kapillaarides. Samuti puhastuvad peenenergia kanalid. Seda harjutust võib teha kauem kui 30 sek. 

9.     Jalatalla hõõrumine.

Tõuse istuli, aseta padi istmiku alla kui oled voodis. Hõõru jalataldu kas mõlemad korraga või eraldi. Kui jalatallad on kuivad siis kasuta oliiviõli (see on kõige parem). Kui leiad taldadel valulikke kohti, masseeri neid. Eriline tähelepanu osuta talla keskkohale. Kahele tallale kulub a`30sek. Kõige lõpuks silu sääred kahelt poolt, masseeri ringjalt põlved ja reied põlvest puusani tagant ette. Viimastele harjutustele kulub 30 sek või rohkem. 

Lõpuks: Tiibeti Hormoonaalne Võimlemine tasakaalustab sisesekretsiooninäärmete tööd. Hormoonid juhivad meie kogu organismi tööd. See on nagu hea dirigent ja orkester! 

Te suudate taastada oma tervise selle harjutustiku abil poole aasta või paari aasta jooksul sõltuvalt haiguste raskusest tingimusel, et teete neid harjutusi igal hommikul. Te tunnete ennast energiliselt ja lisate 25 a eluiga. 

Mõne aja möödudes saab sellest loomulik osa teie päevast. 

Originaalteksti ja filmi saate vaadata aadressil https://www.youtube.com/watch?v=AaQ_AKPRj1c

 Olge terve ja kõiki hüvesid teile

Loo tõlkis: Liivia Leier

2 vastust

Tänan seda infot jagamast. Kui oleks meil vaid järjepidevust, siis piisaks ehk vaid sellest kompleksist, et end füüsiliselt ja vaimselt tervena hoida Katrin, 9. jaanuar 2024
Super head harjutused, aitäh. Valve Kuusik , 17. mai 2023

Lisa kommentaar

Email again: