SULETUD RING

Kui kordate samu mustreid ja draamasid ühest olukorrast teise, töökohast töökohta ja suhtest suhtesse, olete suletud ringis. Olete suletud ringis, kui olete veetnud mugavustsoonis nii palju aega, et see on muutnud nüüdseks mustriks. Suletud ringis olles taasloote samad draamad ja pettumused sõltumata sellest, kus töötate või kellega abiellute.

Kui mugavustsoonid võivad tunduda rahustavad ja tuttavad - ka siis kui need pole teie jaoks head - , ei tundu suletud ringis iial head. ja end neist välja kiskuda on palju raskem kui enda mugavustsoonist välja rebida.

kui valu kaalub üle hirmu selle ees, kuhu olete minemas, olete valmis suletud ringist välja rabelema. Kui te mustreid ei katkesta, võib elu ise dramaatilisel moel neid teile meenutada: jääte kas haigeks, vigastate end, jääte ilma edutamisest või sõprussuhe läheb lörri.

Suletud ringi tsentrifugaaljõud hoiab teid ringis ja teeb muutused raskeks. Kuna suletud ringidel on emotsionaalsed vallandajad, läheb neist välja murdmiseks vaja teadliku otsuse jõudu.

Määratlege ära, et olete suletud ringis. Esitage endale küsimus: Kas sõltumata sellest, mida üritan, on tulemused ikka samad? kas tunnen, nagu ei jõuaks ma kuskile?

Otsige abi. Vajaduse korral kaasake terapeut või personaalnõustaja.

Laske lahti. taganege. Saage vaatlejaks. Kui suletud ringis poleks mitte teie, vaid mõni lähedane sõber, kuidas seda siis kirjeldaksite ja mida ütleksite?

Enne suletud ringist välja rebimist suurenevad hõõrdumine ja intensiivsus. Olete pannud aluse sellisele impulsile, et teie keha, emotsioonid ja rakumälu ei taha teis sellest olukorrast vabaks lasta.

Kui valmistute Ameerika raudteelt maha astuma, võivad teie lähedased vastu punnida. tehke seda sellele vaatamata.

Lisa kommentaar

Email again: