mõtete eksirännakud

Mõtete eksirännakuil olles kulutate suure hulga energiat minevikust tulevikku hüplemise peale, kuid olete väga vähe olevikus. Mõtete eksiRännakud väsitavad juba ette ära millegi suhtes, mida suure tõenäosusega ei juhtu iial. Teised panevad teie mõtete eksirännakuid tähele. Nad võivad isegi arvata, et teie negatiivsus on suunatud nende pihta, mille tulemusena lähevad ka nemad mõtete eksirännakule.

Üleanalüüsimine loob vaimseid draamasid, tekitab muundunud arusaamu ja selle tulemusena projitseerite oma probleemid perekonnale, sõpradele ja kaastöötajatele.

Negatiivsus läheb teisse tagasi, kurnates immuunsussüsteemi ja väljendades peavalu ja seedehäiretena.

Kui õpite mõtete eksirännakuid peatama veel enne, kui need pihta on hakanud, on teil rohkem energiat tegelda käsil oleva olukorraga.

Õppige aru saama, millal olete mõtete eksirännakutel. Vahel õnnestub ise tabada oma negatiivset vaimset dialoogi, vahel aga peab teie tähelepanu juhtima sellele keegi teine.

Õppige määratlema oma vallandajaid. Võib juhtuda, et olete rohkem varjus, kui isegi aru saate. kasutage tuttavaid süngete mõtete kujutisi häirekellana, mis annavad märku, et olete allakäiguspiraalile sattunud - ja peatage need.

Kontrollige ärevust. Mõnel aitab jalutamine, teistel jooksmine, ujumine või tantsimine, et saada see energia peast kehasse ja sealt kaudu endast välja.

Ärge unustage reaalsust. Esitage endale küsimus: kas mu faktid on vettpidavad?

Lõpetage mõttekeerutused ja asuge tegutsema. Suure tõenäosusega teate juba, millist sammu järgmisena astuda, ning tegelikult käsitlevadki mõtete uitrännakud hoopis sellele järgnevaid samme.

Lisa kommentaar

Email again: