Kvantväli

Kõik on energia. meil kõigil on energia varu. See, kuidas otsustate sellega ühendusse astuda, on juba teie valik. Ka siis, kui tunnete end tühjana ja arvate, et teil pole valikut, on see siiski olemas.

Kulutame suure osa energiast sellele, et püüame muuta ja kontrollida teisi inimesi ja asju (jõud).

Väljal mängimine - uus lähenemisviis elule ja tööle - on vaade elule paigast, kus me pole harjunud olema (vägi). Kuna see uus viis ei ole lineaarne, saame vabaneda vaevast, mis kaasneb põhjuse-ja tagajärje ning aga-mis-siis-kui tüüpi mõttelaadiga.

Kõik, mis te teete või ütlete, põhjustab väljal säbru ja teised inimesed korjavad selle üles, kuigi see võib olla vaevumärgatav. Järgneb muutus, millele järgneb omakorda ahelreaktsioon.

Meie kasutuses olevad valikud määravad selle, kas kasutame oma energiat nii, et tulemuseks on kõrge või madal energiatasuvus.

Saades aru kõikidest neist viisidest, kuidas oma energiat kasutate, saate valida end ebaproduktiivsena, frustreerituna või lootusetuna tundes efektiivsemad ja rahuldust pakkuvamad tegutsemisviisid. Hindate olukordi kiiremini ja teie isiklikust või erialasest olukorrast sõltumata on mõju ikkagi olemas.

Lisa kommentaar

Email again: