Lahkliha teraapia

Lahkliha teraapia on üks kõige lõdvestavamaid teraapia vorme. Seda võib kombineerida paljude teiste puudutustega, et tõhusalt vabastada energia kõikjal kehas. See on kasulik kroonilise kaela ja õlapinge, närvilisuse, emotsionaalsete pingete, stressi ja istmikunärvi vaevuste, alaseljavalu, nimmevalu ja kilpnäärme probleemide korral ning sobiv rasedatele.

Lahkliha on kõige negatiivsem poolus (alumine punkt) kehal vaagna põhjas. Seda moodustavad lihased kinnituvad istmikuluu külge, millele me istume, ning mida on tunda mõlemal pool tuharates. Pinges lahkliha lõdvestamine aitab lõdvestada positiivset poolust, mis asub kaelas ja keha ülemises osas. See osa on samuti parasümpaatilise närvisüsteemi negatiivne poolus ning lahkliha teraapia aktiveerib ka selle autonoomse närvisüsteemi osa, aidata parandada lõdvestumist ja seedimist.

Lahkliha piirkonnas on sügav ligipääs energiavoogudeni, mis mööda jalgu alla jooksevad, ning ravi on näidustatud kõikide jalaprobleemide korral. Lahkliha teraapia abil on võimalik mõjutada vaagna sügavaimaid lihaseid ja taastada nende tasakaal, parandada rühti ning vaagna elundite ja lihaste tasakaalu. Hindamatu abivahend seljahädade korral, eriti nende puhul, millega kaasneb valu liikumisel.

Meel ja mõtted on energia ning nende blokeering on sama reaalne kui kehaosade blokeering. Lahkliha teraapia mõjub vitaalsele emotsionaalse energia jõule. Kui tihti endast välja minnes soovid kohe istet võtta? Kuna me istume otse lahklihal, on sellega seos emotsionaalse poolega, lahkliha teraapia on otsene vaimne ja emotsionaalne ravi. Lahkliha on kõige madalamal asuv punkt, mida saame keha tuuma ülikiire energiaga mõjutada. Ravi loob suurema muutuse energiaväljas, kui ükski teine teraapia seanss.

Energiavood, mis lahklihasse ja sealt mujale liiguvad, ristuvad selgrooga. Tähtis on erinevaid lahkliha osi stimuleerides teada saada, kas lihased on liiga pinges või liiga lõdvad ning sellele vastavalt muudetakse tehnikat.

Lahkliha teraapia on polaarsusteraapia võimsamaid vorme. Mina kasutan lahkliha teraapiat kvantmassaazis ühe osana.

Lisa kommentaar

Email again: