TEADMISTE JAGAMINE

Kutsun sind omandama lihtsaid teadmisi kvantmassaazist, polaarsusteraapiast, lahkliha teraapiast ja Tiibeti hormonaalsest võimlemisest. Nii saad aidata ennast ja oma lähedasi. Lihtsate tehnikatega saad aidata ise ennast oma füüsiliste ja emotsionaalsete murede korral. Mis aga veel parem, sa saad aidata oma lähedasi,olgu nendeks siis abikaasa, lapsed, vanemad või sõbrad.

Teadmiste omandamine kestab kokku 3 tundi ja korraga kahele huvilisele. Seega leia kas sõber või sõbranna, kellel samad huvid ja soovid. Lisaks lihtsatele teadmistele saate te kogeda ka sügavlõdvestavat kvantmassaazi.

Teadmiste jagamine kahele kestab 3 h ja maksab 200€ (ühele 100€)

Kõigil meist on tervendav jõud. Me suudame tervendada iseennast, oma suhteid ja keskkonda. Sul on võime ka oma lähedastel aidata õppida tundma nende tervendavaid andeid ja töötada üheskoos. Kõige selle võti seisneb energia mõistmises.

Terve inimene on tasakaalustatud nii emotsionaalselt, füüsiliselt kui ka vaimselt. Kui inimene on terve, järgib ta enda saatust, saavutab oma potentsiaali ning peegeldab enda isiklikku õnne ja vitaalsust igas eluvaldkonnas.

Tule ja kogeme koos kvantmassaazi lõõgastavaid tehnikaid. Polaarsusteraapiat, mis põhineb teoorial, et meie kehas on energiaskeem, mida keha enda tervendamiseks kasutab. Igale huvilisele läheneme individuaalselt vastavalt tema muredele ja teemadele.

(NB! Need teadmised on vaid endale ja oma lähedastele rakendamiseks, mitte kasutamiseks kommertseesmärgil)


;